header

PeakDesign v lese

Datum

9 duben 2024

Počet stromů

500

Druh stromů

habr, dub, lípa

Lokalita

Kašovice

Teambuilding s Peakdesign

 

Naši partáci z Peakdesign dorazili v plné sestavě, pěkně oblečení ve svých týmových tričkách. Nechybělo ani to nejdůležitější - fotoaparáty! Všichni jsou fotografové a tak jsme si byli jisti, že skvělé fotky z této akce budou zaručené.

 

Sázení stromků se našim účastníkům skutečně líbilo, a to až do té míry, že nás prosili, jestli mohou sázet pořád dál! Je úžasné vidět, jak se lidé zapojují do takto příjemné a prospěšné činnosti s takovým nadšením.

Peakdesign je více než jen obchodní společnost - je to celá ideologie. Jejich cílem je nejen nabízet kvalitní produkty, ale také prakticky prosazovat hodnoty, které jsou pro ně důležité. Proto se rozhodli začít svou spolupráci s námi právě teambuildingem, aby ukázali svým zákazníkům, že do toho jdou na 110%.

 

Určitě vás zajímá, jak taková výsadba probíhá, že jo? Tak čtěte:
Pár dní před výsadbou vám pošleme přesné místo, kde se sejdeme. Sraz je obvykle v 9. V lese vám povíme něco o pozemku a majiteli, ať jste v obraze a zasvětíme vás do tajů sázení stromků. Během dne si společně opečeme buřty. A se západem slunce odcházíme unavení, špinaví a šťastní domů... :)

Přibalte si do batohu

Budeme pro vás mít


Tak zvesela do toho a půl je hotovo. :)

PŘIHLASTE SE NA VÝSADBU

Kapacita

100%
0
Lokalita, sázení
Aktuální kapacita Zobrazené Aktuální kapacita počítá už i s vámi.
Celková kapacita
Jméno a příjmení *
E-mail *
Telefonní číslo *
+420
Hledat
  Kolik vás přijde? *
  1 (max. 1 znaků)
  Věk
  Pohlaví*
  Muž
  Žena
  Děti vezměte určitě s sebou, ale nezapočítávejte je do celkového počtu.
  Chci se zapojit

  Chcete se příště přidat?

  Sázíme vždy na podzim a na jaře. Mrkněte na stránku s výsadbami, zda jsou právě teď otevřené nějaké termíny a pokud ne, přihlaste se na čekací listinu a my se včas ozveme!