gift-image Certifikát o vysazení stromu jako dárek – za minutu v emailu. Zjistit víc!

header

O sázíme česko

Poprvé jste o nás mohli slyšet v červnu 2022, kdy jsme projekt spolu s prvním videem pustili mezi vás. Od té doby se vyvíjíme v tu nejlepší možnou podobu. Jestli něco opravdu nedokážeme, tak je to usnout za dubem.

 

Náš cíl

Díváme se na českou krajinu, hlavně na její lesní části, jako na úžasný kus přírody, který ale bohužel předchozí generace dost přizpůsobili obrazu svému. Snažíme se jí znovu navrátit její původní sílu a rozmanitost a podpořit život v ní. 

Jakou cestou jdeme

Vybíráme vhodná místa a pozemky, plánujeme a realizujeme výsadby, dbáme na péči o vysazené stromy a chráníme je proti vykácení maximální možnou měrou jakou umožňuje český právní řád.

O Sázíme Česko 

Sázíme Česko založil Richard a Filip v červnu 2022 s cílem spojovat lidi a společně bojovat za hezčí budoucnost.

0

Počet lidí, kteří jsou součástí 

0

Počet stromů, které jsme společně zasadili nebo zasadíme

0

Počet lidí, kteří se zapojili fyzicky rukama

your-image-description
Naplánované výsadby
Příběhy z výsadeb

Jsme dva normální kluci, co se rozhodli, že udělají maximum, aby něco změnili. Věříme, že společně můžeme přírodu vrátit do rovnováhy. – Richard Krajník a Filip Hradil

Buďte na začátku velké změny

Víme, že ve světovém měřítku je pár stromů kapka v moři. Velké změny ale vznikají postupně. Když se nás spojí dost, bude to mít smysl. Zapojujeme i firmy, děláme osvětu v ekologii a měníme to, co změnit dokážeme. Přiložte ruku k dílu s námi.

Přehrát video
Zapnout zvuk