header

Sázejte pravidelně každý měsíc, protože pravidelnost nejvíc pomůže přírodě a životu v ní

Sázíme Česko není jednorázový projekt. Stromy sázíme dlouhodobě, protože jen tak to má smysl. Pokud chcete pomáhat dlouhodobě s námi, vytvořte pravidelnou objednávku a my za vás budeme sázet každý měsíc pár stromů. Zvolená částka se vám strhne vždy 1x měsíčně a o všechno další se postaráme.

Vyberte si, jaké zvířátko budete :-)

Kolik stromů měsíčně chcete sázet?

Sázejte každý měsíc, protože pravidelnost je to hlavní, co příroda, les a zvířata v něm potřebují. Které zvířátko jste vy?

2 stromy za měsíc
5 stromů za měsíc
10 stromů za měsíc

Srnčí stádo čítá až 5 členů a pase se na loukách na okraji lesa. Sázejte 5 stromů měsíčně za celé stádo.

Veverka a veverčák bydlí na stromech a rádi přeskakují z jednoho na druhý. Sázejte 2 stromy měsíčně za sebe a svého veverčího partnera, ať máte kde hopsat.

Táta medvěd s mámou medvědicí jsou největší autority v lese. Udržují pořádek a rovnováhu. Buďte jako medvěd, postarejte se o svůj les a sázejte 10 stromů za velkou rodinu.

Vychytralá liška si sází kolik chce. Dobře ale ví, že čím více stromů v lese bude, tím lépe se budou její liščátka v budoucnu mít.

TreeCount_hidden *
1 (max. 10 znaků)

0
Zpět Chci zasadit strom

Provozuje Richard pod společností PlanetWe Rewild s.r.o. Na dělostřílnách 1060/4, 162 00 Praha 6 IČ: 11732041 C 353631/MSPH Městský soud v Praze.